Forum Poznań
Miejsce na randkę - Wersja do druku

+- Forum Poznań (http://www.forumpoznan.com.pl)
+-- Dział: Poznań (/forum-1.html)
+--- Dział: Życie Towarzyskie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Miejsce na randkę (/thread-7.html)



Miejsce na randkę - WiHura - 01-08-2013 06:52 PM

Z jakich miejsc korzystacie? Może chodzicie gdzieś na spacery? Jeśli tak, to gdzie? Uśmiech


RE: Miejsce na randkę - Karambolla - 01-09-2013 01:41 PM

Jeśli spacery, to:
Park Cytadela,
Park Sołacki,
wybrzeże Warty (od mostu św. Rocha)

Jeśli posiedzieć gdzieś, to:
- na drinka - Kultowa!
- na ciasto i kawę - Soho!

Uśmiech


RE: Miejsce na randkę - WiHura - 01-10-2013 05:58 PM

Widzę, że Karambolla bardzo zakochana w Kultowej Duży uśmiech
Spacer u wybrzeży Warty, właśnie w tym miejscu o którym napisałaś to musi być to Uśmiech


RE: Miejsce na randkę - Karambolla - 01-11-2013 02:06 AM

W Kultowej i w Soho jestem istotnie zakochana, a właściwie w Sohowej szarlotce i w kultowych Lewe Lewe Loffach Szczęśliwy
Na piwo (ale już na drinka niekoniecznie) można się wybrać do Proletaryatu. Też fajny klimat. Chociaż może nie na randkę... Oczko

Spacery po Starym Rynku wieczorami/nocą polecam całym sercem, no i gapienie się w gwiazdy w Cytadeli na polanie, jeśli ktoś lubi.


RE: Miejsce na randkę - Mieszkun - 01-11-2013 02:25 AM

Na Rynku najłatwiej sie spotkać, bo każdy wie gdzie Rynek. Albo na placu wolności ,stamtąd blisko do wszystkiego. Ale Cytadela też jest ładna w lecie, jak ciepło i jak komuś sie chce tam jechać.


RE: Miejsce na randkę - WiHura - 01-14-2013 08:07 PM

O tak, spacery po Starym Rynku wieczorami... Uśmiech Czasem latem widziałam właśnie jakieś zakochane całujące się pary poukrywane w uliczkach blisko Starego Rynku Język


RE: Miejsce na randkę - Baśka - 01-14-2013 11:02 PM

Rynek jest w sumie taki banalny, ja na randkę bym wybrała Park Sołacki. Oczko Ewentualnie jakąś klimatyczną kawiatnię, gdzie nie ma ludzi.


RE: Miejsce na randkę - PannaAnna - 01-14-2013 11:26 PM

Cytadela to numer jeden na mojej liście. Każdy ma swój ulubiony zakątek tamUśmiech


RE: Miejsce na randkę - sebmroz - 10-07-2013 08:19 AM

Na randkę to może Park Sołacki a rynek to chyba zbyt oblegane miejsce jak na randkę