Forum Poznań
Cytadela - Wersja do druku

+- Forum Poznań (http://www.forumpoznan.com.pl)
+-- Dział: Poznań (/forum-1.html)
+--- Dział: Ciekawe miejsca (/forum-3.html)
+--- Wątek: Cytadela (/thread-55.html)



Cytadela - Hefalump - 01-12-2013 12:01 AM

No, to kto lubi nasz poznański parczek? Z jego zaułkami, ścieżynkami, czołgami, trawką i nagrobkami? Klimat jest? Pewnie że jest.


RE: Cytadela - Karambolla - 01-12-2013 01:41 AM

"Parczek", to chyba złe określenie tego OGROMNEGO parku Szczęśliwy Który zresztą bardzo lubię, od końca do końca, wzdłuż i wszerz go przechodziłam setki, jeśli nie tysiące razy.

[Obrazek: Abakany_Cytadela_Poznan_2.jpg]

Lubię to!


RE: Cytadela - Hefalump - 01-12-2013 06:20 PM

No, "parczek" to było takie żartobliwe z mojej strony, bo przecież to jeden z największych terenów zielonych w Poznaniu. Rzeźby te istotnie ciekawie się prezentują, zwłaszcza w nocy, choć ja najbardziej lubie pozostałości fortu i to te niezagospodarowane a nie te, gdzie jest muzeum i wystawa czołgów.


RE: Cytadela - WiHura - 01-14-2013 07:06 PM

Tak, ten park jest świetny! W ogóle lubię odwiedzać parki, taki nawyk Uśmiech Latem miejsce na wypoczynek i ochłodę, a zimą? Widooooki Uśmiech


RE: Cytadela - Baśka - 01-14-2013 10:26 PM

Uwielbiam Cytadelę. To jedno z moim ulubionych miejsc w Poznaniu. Za każdym razem, kiedy tam jestem, odkrywam coś nowego. Uśmiech


RE: Cytadela - PannaAnna - 01-14-2013 11:44 PM

To chyba najlepszy park w całej Polsce! Każdy ,dosłownie każdy, znajdzie tu coś dla siebie! Ogromne zielone tereny gdzie mozna przyjść z całą rodziną i w jednym miejscu zrobic sobie piknik i w coś pograć i odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. Niech nam inni zazdroszczą!