Forum Poznań

Pełna wersja: Kluby poznańskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No właśnie, jakie macie zdanie na temat klubów w Pń? Warto do nich chodzić, jest bezpiecznie? Ktoś z Was widział/uczestniczył(Język) kiedyś w nieciekawej sytuacji?
Ja po klubach raczej się nie "wożę", wolę iść do jakiegoś dobrego baru na drinka czy piwo. Towarzystwo jest różne, ale to nie domena Poznania, tylko ogólnie - ludzie są różni, bywają w klubach jak i poza nimi nieciekawe czy agresywne jednostki. Trzeba uważać gdziekolwiek się nie idzie Oczko
Dokładnie tak, jak piszesz - trzeba uważać. Zwłaszcza na jakieś wąskie, ciemne uliczki wieczorem, nikt nie wie kto Ci tam zaraz może z niej wyskoczyć Uśmiech Ale Poznań chyba nie jest drugim Nowym Jorkiem, żeby tyle gwałtów itp. było Oczko
No, nie wiem, czy słyszałaś, ale chodziły jakiś czas temu plotki, że po Wildzie kręci się jakiś "nożownik"... Ja tam w to nie bardzo wierzę, ale skądś ludzie jednak te pomysły czerpią i pewnie nie zawsze tylko z filmów Oczko
Zależy po jakich klubach i w jakich dzielnicach. Wiadomo jak to jest, na jeżycach czy na wildzie łatwiej dostać po czapce a i ewentualne miejsca schadzek są bardziej podejrzane. Chociaż tam tak wielu klubów nie ma, łatwiej coś znaleźć w centrum. Ja po dyskotekach nei chodze, bo tak jak Karambolla, wole gdzieś do pubu skoczyć.
Raz byłam w jakimś klubie gejowskim i bardzo mi sie nie podobalo. Od tego czasu nie chodze do zadnych klubow.
Przekierowanie