Forum Poznań

Pełna wersja: Cytadela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No, to kto lubi nasz poznański parczek? Z jego zaułkami, ścieżynkami, czołgami, trawką i nagrobkami? Klimat jest? Pewnie że jest.
"Parczek", to chyba złe określenie tego OGROMNEGO parku Szczęśliwy Który zresztą bardzo lubię, od końca do końca, wzdłuż i wszerz go przechodziłam setki, jeśli nie tysiące razy.

[Obrazek: Abakany_Cytadela_Poznan_2.jpg]

Lubię to!
No, "parczek" to było takie żartobliwe z mojej strony, bo przecież to jeden z największych terenów zielonych w Poznaniu. Rzeźby te istotnie ciekawie się prezentują, zwłaszcza w nocy, choć ja najbardziej lubie pozostałości fortu i to te niezagospodarowane a nie te, gdzie jest muzeum i wystawa czołgów.
Tak, ten park jest świetny! W ogóle lubię odwiedzać parki, taki nawyk Uśmiech Latem miejsce na wypoczynek i ochłodę, a zimą? Widooooki Uśmiech
Uwielbiam Cytadelę. To jedno z moim ulubionych miejsc w Poznaniu. Za każdym razem, kiedy tam jestem, odkrywam coś nowego. Uśmiech
To chyba najlepszy park w całej Polsce! Każdy ,dosłownie każdy, znajdzie tu coś dla siebie! Ogromne zielone tereny gdzie mozna przyjść z całą rodziną i w jednym miejscu zrobic sobie piknik i w coś pograć i odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. Niech nam inni zazdroszczą!
Przekierowanie